Μετάβαση στο περιεχόμενο. | Μετάβαση στην πλοήγηση

Υποψήφιοι Διδάκτορες του Τμήματος Μαθηματικών


Τομέας Άλγεβρας και Γεωμετρίας


  • Λέντζος Κωνσταντίνος (Επιβλέπων: Δ. Βάρσος)
  • Μετζάκη Μαρία (Επιβλέπων: Μ. Μαλιάκας)
  • Μπαλλάς Δημήτριος (Επιβλέπων: Ι. Εμμανουήλ)
  • Στεργιοπούλου Δήμητρα-Διονυσία (Επιβλέπων: Μ. Μαλιάκας)
  • Τσουκνίδας Ιωάννης (Επιβλέπων: Α. Κοντογεώργης)
  • Χρήστου Παναγιώτης (Επιβλέπων: Δ. Λάππας)

Τομέας Μαθηματικής Ανάλυσης


  • Ανδρέου Δημήτριος (Επιβλέπων: Α. Κατάβολος)
  • Γιαλελής Νικόλαος(Επιβλέπων Ι.Στρατής)
  • Γλακουσάκης Ευτύχιος (Επιβλέπων: Σ. Μερκουράκης)
  • Ζώη Στεφανία-Μαρία (Επιβλέπουσα: Ε. Κόττα-Αθανασιάδου)
  • Καραγεώργος Δημήτριος (Επιβλέπουσα: Β. Φαρμάκη)
  • Καραγεώργος Θεόδωρος (Επιβλέπων: Π. Δοδός)
  • Κίκερη Ελευθερία (Επιβλέπων: Χ. Αθανασιάδης)
  • Κιουλάφα Κυράννα (Επιβλέπων: Τ. Χατζηαφράτης)
  • Κουνάδης Γρηγόρης (Επιβλέπων: Β. Δουγαλής)
  • Λιακόπουλος Δημήτριος-Μάριος (Επιβλέπων: Α. Γιαννόπουλος)
  • Λιβιεράτος Ιωάννης (Επιβλέπων: Ε. Κυρούσης)
  • Μανιάτης Σπυρίδων (Επιβλέπων: Δ. Θηλυκός)
  • Μπραζιτίκος Σιλουανός (Επιβλέπων: Α. Γιαννόπουλος)
  • Μπρανίκας Παναγιώτης-Χρήστος (Επιβλέπων: Γ. Μπαρμπάτης)
  • Πάσιου Νιόβη-Παρασκευή (Επιβλέπων: Ι. Στρατής)
  • Ρούπα Παρασκευή (Επιβλέπουσα: Μ. Μητρούλη)
  • Σαριδάκη Λήδα (Επιβλέπων: Β. Δουγαλής)
  • Σκαρμόγιαννης Νικόλαος (Επιβλέπων: Α. Γιαννόπουλος)
  • Ταμπακόπουλος Χαράλαμπος (Επιβλέπων: Δ. Θηλυκός)
  • Χασάπης Γεώργιος (Επιβλέπων: Α. Γιαννόπουλος)
  • Χατζηδημητρίου Δημήτριος (Επιβλέπων: Δ. Θηλυκός)

 


Τομέας Στατιστικής & Επιχειρησιακής Έρευνας


  • Λεονάρδος Στέφανος (Επιβλέπων: Κ. Μηλολιδάκης)
  • Λογοθέτης Δημήτριος (Επιβλέπων: Α. Οικονόμου)
  • Πασιούρας Αλέξανδρος (Επιβλέπων: Α. Μπουρνέτας)

Τομέας Διδακτικής των Μαθηματικών


  • Αντωνόπουλος Ματθαίος(Επιβλέπων Θ.Ζαχαριάδης)
  • Βλάχος Ιωάννης (Επιβλέπων Θ.Ζαχαριάδης)
  • Διακουμόπουλος Διονύσιος (Επιβλέπων: Θ. Ζαχαριάδης)
  • Ζούπα Αγγελική (Επιβλέπουσα: Δ. Πόταρη)
  • Ζωϊτσάκος Σωτήρης (Επιβλέπων: Θ. Ζαχαριάδης)
  • Καλησπέρη Δήμητρα (Επιβλέπουσα: Β. Φαρμάκη)
  • Κανταρίδου Φωτεινή (Επιβλέπων: Δ. Λάππας)
  • Καραντζούλης Κωνσταντίνος (Επιβλέπων: Π. Σπύρου)
  • Καφετζόπουλος Γεώργιος-Ιγνάτιος (Επιβλέπουσα: Δ. Πόταρη)
  • Κιούφτη Ροϊδούλα (Επιβλέπουσα: Β. Φαρμάκη)
  • Μπακογιάννη Διονυσία (Επιβλέπουσα: Δ. Πόταρη)
  • Μπαμπίλη Αμαλία-Χριστίνα (Επιβλέπουσα: Δ. Πόταρη)
  • Μπασιάκου Αλίκη (Επιβλέπων: Σ. Νεγρεπόντης)
  • Μπρόκου Μαρίνα (Επιβλέπουσα: Β. Φαρμάκη)
  • Περδίκης Κωνσταντίνος (Επιβλέπων: Σ. Νεγρεπόντης)
  • Πετροπούλου Γεωργία (Επιβλέπων: Θ. Ζαχαριάδης)
  • Πέττας Νικόλαος-Μάρκος (Επιβλέπουσα: Δ. Χριστοπούλου)
  • Πρωτοπαπάς Δημήτριος (Επιβλέπων: Ι. Εμμανουήλ)
  • Σουγιούλ Αλκαίος Γεώργιος (Επιβλέπων: Θ. Ζαχαριάδης)
  • Στουραϊτης Κωνσταντίνος (Επιβλέπουσα: Δ. Πόταρη)
  • Χούτου Χρυσούλα(Επιβλέπουσα Δ.Πόταρη)
« Οκτώβριος 2017 »
Οκτώβριος
ΚυΔεΤρΤεΠεΠαΣα
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031