Ανακοίνωση για δηλώσεις Μαθημάτων (Διπλή εξεταστική)

Ενημερώνουμε τους φοιτητές του Τμήματός μας ότι οι δηλώσεις μαθημάτων μέσω της υπηρεσίας my-studies θα είναι εκ νέου προσβάσιμες έως και 26/1/2017, προκειμένου να καταστεί δυνατή η τροποποίησή τους από όσους φοιτητές επιθυμούν να εξεταστούν κατά την εξεταστική περίοδο του χειμερινού εξαμήνου, και σε μαθήματα του εαρινού εξαμήνου.

Ο μέγιστος επιτρεπόμενος αριθμός των μαθημάτων που μπορεί να δηλώσει ο κάθε φοιτητής (συνολικά και για όλα τα μαθήματα των δύο εξαμήνων) παραμένει ο ίδιος. Π.χ. Φοιτητής 9ου εξαμήνου και άνω μπορεί να δηλώσει έως 12 μαθήματα.

Δήλωση μπορούν να υποβάλουν και οι μετεγγραφέντες φοιτητές. Επισημαίνεται ότι στις 27/1/2017 θα εκδοθούν τα βαθμολόγια της τρέχουσας εξεταστικής περιόδου και οποιαδήποτε αλλαγή στις δηλώσεις δεν θα είναι εφικτή. Στις 27/1/2017 όλοι οι φοιτητές πρέπει να ελέγξουν το ιστορικό τους.

Από τη Γραμματεία

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ (Διπλή εξεταστική)