«Δήλωση μαθημάτων του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών εαρινού εξαμήνου ακαδημαϊκού έτους 2017-2018»

Ενημερώνουμε τους φοιτητές του Τμήματός μας που έχουν υποβάλει αίτηση για να παρακολουθήσουν μαθήματα από το Τμήμα Οικονομικών Επιστημών του ΕΚΠΑ ότι η αίτησή τους έχει εγκριθεί και μπορούν να δηλώσουν τα προσφερόμενα συγγράμματα των εν λόγω μαθημάτων στην Υπηρεσία «Εύδοξος».

Επισημαίνεται ότι οι φοιτητές πρέπει να υπολογίσουν τα μαθήματα αυτά (τα οποία δεν θα είναι διαθέσιμα για δήλωση στο «my-studies») στο σύνολο των μαθημάτων που δικαιούνται να δηλώσουν αναλόγως του εξαμήνου φοίτησης. Τα ονόματα των φοιτητών θα γνωστοποιηθούν στη Γραμματεία του Τμήματος, η οποία θα αναλάβει την καταχώρισή τους μετά τη λήξη της προθεσμίας των δηλώσεων στο «my-studies». Υπενθυμίζεται ότι το πολύ 3 μαθήματα από τη δέσμη οικονομικών επιστημών μπορούν να συμπεριληφθούν στα 36 μαθήματα για την απόκτηση πτυχίου.